Co nowego u Deftones?

Mariusz Jasiński 4 sierpnia 2010 6

Na początku chciałbym przeprosić za brak jakichkolwiek wpisów przez dosyć długi okres. Poza wydaniem płyty i wyruszeniem w trasę, chłopaki tak naprawdę nie dostarczali nam powodów by o nich jakoś częściej pisać.

Jednak przez ten czas postarałem się zebrać jakiekolwiek informacje, które od chwili ostatniego wpisu przybył a nie były uwzględniane w naszych nowościach. Zapraszamy do wielotygodniowego podsumowania wydarzeń.

Deftones wydali płytę 4 maja 2010 roku. Jak widać trochę minęło od tego czasu. W iTunes można nabyć wersję deluxe albumu Diamond Eyes, wzbogaconą o 3 utwory. Są to covery „Caress” Drive Like Jehu,  ”Do You Believe” The Cardigans oraz „Ghosts” Japan’s.

Co do wydania płyty, coś nie słychać po tych kilku miesiącach o Złotej Płycie. Mimo świetnej kondycji, z albumu na album sprzedaż i promocja siebie idzie im chyba coraz gorzej.

Deftones bardzo dużo koncertowali i nadal to robię. Odwiedzili oczywiście Europę  i oczywiście ominęli Polskę. Z Najbliższych nam miejsc byli w Niemczech, Rosji (tu średnio blisko :P ) i w Czechach, gdzie wybrała się grupka fanów z Polski, Czytelników Deftones.pl.

Chłopaki zaliczyli wiele występów w różnego rodzaju programów nagrywanych live, radiowych jak i tych telewizyjnych. Były to między innymi występy w Rockline Radio, NoiseCreep, TheVine, Cinemax (max tour series), Jimmy Kimmel, MTV2, MTV, KROQ.

Obecnie mają zaplanowaną trasę w USA aż do połowy października. Jest to wspólna trasa z Alice In Chains i Mastodon. Na pewno wrócą w przyszłym roku do Europy, jak nie w tym. Wtedy mają zamiar uzupełnić trasę o miejsca w których nie byli. No zobaczymy.

Podziel się!

6 Comments »

 1. Sushmita 27 października 2015 at 17:01 - Reply

  Hi KennyVThanks! You got me. Please subscribe to my newtelster so you can be up to date! I hope we can exchange more ideas between our blogs. It’s a good thing that you’re into investments, I’m not very good with investments. :)

 2. http://spyweb.pw/hanfburg.de 1 kwietnia 2016 at 19:21 - Reply

  Yeah, that’s the ticket, sir or ma’am

 3. One other issue is that if you are in a scenario where you do not possess a cosigner then you may genuinely wish to try to exhaust all of your money for college options. You can find many awards and other scholarship grants that will provide you with funding to help you with school expenses. Thanks a lot for the post.

 4. http://www.crafteducation.org/ 19 lipca 2016 at 11:25 - Reply

  …[East Asians] play the musical instruments and music of White Europeans….I thought Asians only sat around ruminating on their homework problems, at least according to you.

 5. That kind of thinking shows you’re on top of your game

 6. The ideas are fine and laudible. I would question the use of „Design Pattern”? Its not exactly design pattern(s), as it is a set of sensible guidelines. kind regards,Joel

Leave A Response »