Konkurs – niespodzianka!!!

Raswid 10 czerwca 2012 0

Przygotowaliśmy dla Was konkurs ze specjalną nagrodą, której na razie nie ujawnimy. Od dzisiaj przez najbliższy tydzień, codziennie będziemy podawać na stronie Deftones.pl jedno pytanie konkursowe.

By wziąć udział w konkursie trzeba posiadać profil na naszym forum, ponieważ przez nie będą przyjmowane wiadomości z prawidłowymi odpowiedziami. Wygra osoba, która odpowie poprawnie na wszystkie zagadki.
W niedzielę po ujawnieniu przez nas ostatniego pytania, poprzez forum będą przyjmowane zgłoszenia z odpowiedziami za pośrednictwem prywatnej wiadomości do mnie, czyli Raswida

Ze względu na dosyć wysoki poziom trudności zagadek, wiadomości z odpowiedziami będziemy przyjmować do wtorku, do północy. Dajemy Wam czas na znalezienie wszystkich odpowiedzi ;)
Jednocześnie informujemy, że wiadomości z pojedynczymi odpowiedziami, wysłane przed podaniem wszystkich pytań, nie będę brane pod uwagę.

Odnośnie nagrody możemy jedynie zdradzić tyle, że jest to rzecz, której nie udało się zdobyć tym, którzy nie byli na koncercie Deftones, ani na Afterparty ;) Naprawdę warto próbować.

Pierwsze pytanie konkursowe:
1.Pierwszy perkusista Deftones, podajcie imię i nazwisko.

Regulamin konkursu
1. By wziąć udział w konkursie, trzeba zarejestrować się na forum Deftones Polska i odpowiedzieć poprawnie na siedem pytań konkursowych.
2. Nagrodę zdobędzie osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe.
Jeśli takowej nie będzie, zwycięzcą zostanie osoba z największą ilością dobrych odp. W przypadku, gdy kilku czytelników Deftones Polska udzieli takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi, zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania za pomocą programu generującego losowe liczby.
3. Konkurs trwa od 11 czerwca 2012 roku do 19 czerwca, do godz 23:59.
4. W konkursie nie mogą brać udziału osoby bezpośrednio związane z redakcją Deftones Polska, ich rodzina, przyjaciele i sercowe towarzyszki ;)
5. W każdej chwili regulamin konkursu może zostać zmieniony (przedłużony termin nadsyłania odp. itp.) ale na pewno nie odwołany :)
6. Nagroda zostanie wysłana pocztą. W przypadku nie odebrania przez zwycięzce nagrody, zostanie ona ponownie wystawiona w konkursie.
7. Konkurs zostanie rozwiązany w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia.

Powodzenia!

Podziel się!

Leave A Response »