Konkurs – Wygraj płytę Diamond Eyes!

Mariusz Jasiński 12 maja 2011 2

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników rocka (bo nie tylko miłośników Deftones) do super fajnego konkursu SMS, w którym można wygrać najnowszą płytę Diamond Eyes!

Konkurs jest banalnie prosty, wystarczy po prostu wysłać SMS-a i tyle. Każdy SMS (tylko 1,23zł z vat) bierze udział w losowaniu!

Wystarczy wysłać SMS o treści AD.DEFTONES na numer 7155! Koszt SMS to  jedynie 1,23 już z VAT. To wszystko! Każdy los bierze udział w ogólnym losowaniu dlatego im więcej wyślesz SMS-ów tym większe masz szanse na zwycięstwo.

Po wysłaniu w zamian otrzymujecie specjalny kod do którego jest przypisana liczba porządkowa od 1 do XX. Ta liczba wraz z kodem będzie właśnie losowana. Fundatorem nagrody jest redaktor Raswid :)

 

Krótki regulamin

Losowanie odbędzie się w siedzibie administratora serwisu za pomocą programu generującego losowe liczby. Z losowania są wyłączone osoby z serwisu Deftones.pl jak również ich najbliższa rodzina, przyjaciele i sercowe towarzyszki :)

Konkurs trwa od 12 maja i potrwa do 26 maja 2011 roku! Nagroda zostanie wysłana pocztą najpóźniej do 10 dni po zakończeniu konkursu. W każdej chwili regulamin konkursu może zostać zmieniony (przedłużony termin nadsyłania SMS-ów itp itd) ale na pewno nie odwołany :)

Życzymy powodzenia!

Podziel się!

2 Comments »

  1. Marecki 12 maja 2011 at 15:50 - Reply

    Ekstra! Dawno nie było konkursu :) Już dałem 2 głosy :)

  2. siwiasty 12 maja 2011 at 22:57 - Reply

    poleciały sms-y po sznurach :)

Leave A Response »