Konkurs

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników rocka (bo nie tylko miłośników Deftones) do super fajnego konkursu SMS, w którym można wygrać 2 płyty najnowszego albumu Deftonesów Diamond Eyes!

Konkurs jest banalnie prosty, wystarczy po prostu wysłać SMS-a i tyle. Każdy SMS (tylko 1,23zł z vat) bierze udział w losowaniu!

Wystarczy wysłać SMS o treści AD.DEFTONES na numer 7155! Koszt SMS to jedynie 1,23 już z VAT. To wszystko! Każdy los bierze udział w ogólnym losowaniu dlatego im więcej wyślesz SMS-ów tym większe masz szanse na zwycięstwo. Wylosowane zostaną dwie osoby, którym wyślemy płytkę Diamond Eyes!

Po wysłaniu w zamian otrzymujecie specjalny kod do którego jest przypisana liczba porządkowa od 1 do XX. Ta liczba wraz z kodem będzie właśnie losowana. Fundatorem nagrody jest redaktor Raswid :)

 

Krótki regulamin

Losowanie odbędzie się w siedzibie administratora serwisu za pomocą programu generującego losowe liczby. Z losowania są wyłączone osoby z serwisu Deftones.pl jak również ich najbliższa rodzina, przyjaciele i sercowe towarzyszki :)

Konkurs trwa od 12 maja i potrwa do 31 maja 2011 roku! Nagroda zostanie wysłana pocztą najpóźniej do 10 dni po zakończeniu konkursu. Jedna osoba może wygrać tylko jedną płytę. Jeśli wylosowane zostały 2 SMSy jednej osoby, powtórzymy losowanie. W każdej chwili regulamin konkursu może zostać zmieniony (przedłużony termin nadsyłania SMS-ów itp itd) ale na pewno nie odwołany :)

Życzymy powodzenia!

Podziel się!