Konkurs

Konkurs „Wygraj kartę prezentową Empik o wartości 50zł”

Dziś zaczynamy cykl konkursowy, który potrwa 5 dni do 7.08.2011. W konkursie są 4 zadania, która pojawią się konkretnego dnia. Wszystkie z nich będą oczywiście się różniły. Proszę odwiedzać stronę konkursową każdego dnia aż do niedzieli!

Zadania będą pojawiać się po godzinie 12:00! Nie będą one wymagały jakiś większych zdolności ani pochłaniały dużo czasu. Jest to prosty i przyjemny konkurs, w którym można wygrać idealną rzecz na prezent dla innej osoby, lub oczywiście zgarnąć ją dla siebie :)

Do wygrania karta prezentowa Empik o wartości 50zł, załączona na zdjęciu powyżej ;)

———————————————–

Zadanie 4 – 07.08.2011

Napisz odpowiadając na pytanie dlaczego to akurat Ty masz wygrać? :) Najlepsze, najbardziej oryginalne odpowiedzi będę najwyżej oceniane.

By móc wykonać to zadanie i w pełni brać udział w konkursie należy skomponować maila z odpowiedzią na powyższe pytanie jak również należy dołączyć kod zwrotny z wysłanego SMSa, oraz odpowiedzi na 2 i 3 zadanie w postaci linków/załączników w mailu.

Całość prosimy podesłać na adres: konkurs@deftones.pl.

UWAGA: Czas nadsyłania pełnych formularzy konkursowych mija 07.08 w środę. Do dzieła!

———————————————–

Zadanie 3 – 03.08.2011

Znajdź najdziwniejsze / najśmieszniejsze / najlepsze /najgorsze /naj naj naj wykonanie Deftones na żywo na YouTube. To ma być Wasza subiektywna ocena nagrania, to ma być występ „niezapomniany” w każdym tego słowa znaczeniu :)

Do dzieła!

Linki prosimy podesłać na adres: konkurs@deftones.pl.

UWAGA: Prosimy zachować zdjęcie na dysku, gdyż 5 dnia prześlecie nam wszystkie odpowiedzi z każdego dnia!

———————————————–

Zadanie 2 – 02.08.2011

Znajdź najdziwniejsze / najśmieszniejsze / naj naj naj zdjęcie z chłopakami z Deftones w roli głównej. Nie musi być cała grupa, może być jeden z członków. To nie może być zwykłe, standardowe zdjęcie!

Przekopcie internet!

Zdjęcie prosimy podesłać na adres: konkurs@deftones.pl

UWAGA: Prosimy zachować zdjęcie na dysku, gdyż 5 dnia prześlecie nam wszystkie odpowiedzi z każdego dnia!

———————————————–

Zadanie 1 – 01.08.2011

Proszę wysłać SMS aktywacyjnego, który uruchomi Wasz udział w konkursie, a jednocześnie dam nam możliwość kontaktu z potencjalnym zwycięzcą.

Treść SMSa -> AD.DEFTONES

Adresat -> 7255

Koszt SMS to 2zł + VAT (2,46zł). Uwaga -> SMS wysyłamy tylko raz! Większa ilość wysłanych SMSów nie spowoduje zwiększenia szans na wygraną. Osoby, które nie miały okazji wysłać SMS pierwszego dnia konkursu, mogą zrobić to w trakcie jego trwania (w każdym momencie).

Proszę zachować kod zwrotny, który przyjdzie do Ciebie SMSem.

————————————————

Regulamin Konkursu

Podziel się!