Nasze plany na uczczenie 25-lecia istnienia Deftones

Raswid 2 grudnia 2012 0
Nasze plany na uczczenie 25-lecia istnienia Deftones

W przyszłym roku Deftones będzie obchodzić 25-tą rocznicę istnienia. Jako polska społeczność fanów nie możemy przejść koło tego faktu obojętnie. Mamy nadzieję, że pomożecie nam zorganizować coś pięknego dla zespołu.

Nikt nie wie, jak długo Deftones jeszcze będzie na scenie, więc może to być jedyna taka okazja. Nie ma się co okłamywać, chłopaki swoje lata mają i w każdej chwili mogą zakończyć działalność. Trasa promująca Koi No Yokan daję nam szansę, którą musimy wykorzystać.

Obecne plany, które mamy na tą chwilę:
1. Na koncert w Berlinie zostanie przygotowana flaga z specjalnie przygotowanym hasłem: „Happy 25th Anniversary of (un)Important Event„. Dodatkowo oprócz życzeń, znajdzie się podpis Deftones.pl lub Deftones Poland (tu czekamy na Wasze sugestie, który podpis będzie lepszy).
Oprócz flagi, prawdopodobnie będą także koszulki z takim samym hasłem. Podobnie jak miało miejsce w Warszawie, będziemy chcieli przekazać je dla zespołu.

2. Drugi pomysł jest o wiele większym przedsięwzięciem. Mianowicie chcemy stworzyć Lipdub o Deftones! Nie ma takiego jeszcze, nasz byłby pierwszy na świecie! Trzeba tylko podjąć decyzję pod jaki utwór zrobić lipduba i jaką ogólną koncepcję przyjąć, żeby to spójnie wyglądało.
Od kilku dni dyskutujemy o tym na forum. Tam też padła propozycja by wspólnie wybrać 7 utworów (po jednym z każdego albumu) i pokazać, jak przez te 25 lat zmieniała się muzyka zespołu.

Dla przykładu link do lipduba, wykonanego przez fanów Rammstein:
Rammstein Lip Dub Ist Für Alle Da

Na Forum jest specjalnie poświęcony temu wątek. Dzielcie się swoimi opiniami i pomysłami w nim.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc w realizacji i sugestie odnośnie każdego z pomysłów. Wspólnymi siłami możemy zdziałać cuda ;) Odwdzięczmy się Deftones za wszystko, co przeżywamy dzięki muzyce, którą nam dają.

Podziel się!

Leave A Response »