Prawda o wycieku Entertain Me: A Film About Deftones

Raswid 27 sierpnia 2012 0
Prawda o wycieku Entertain Me: A Film About Deftones

Jak już na pewno wiecie, wczoraj do sieci wyciekł oficjalny film dokumentalny o Deftones. Dzisiaj poznaliśmy reakcje reżysera tego filmu, która jak pewnie się domyślacie nie była zbyt entuzjastyczna.

Oto reakcja reżysera, Andrew Benetta:

Okazało się, że ktoś wykradł nagranie od osób blisko związanych z zespołem i następnie umieścił w sieci. Obecnie trwa ustalanie kto za tym stoi.
Większość z Was powinna wiedzieć, że dokument ten nigdy nie miał zostać wydany. Za tą decyzją stało Warner Bros, które nie było zadowolone z klimatu (atmosfery) przedstawionej w nim, a mianowicie smutku, wręcz depresji w wypowiedziach członków zespołu.
Dopiero dzisiaj, po wycieku, wszyscy się dowiedzieli, że Entertain Me jednak zamierzano wydać! Natomiast wszystkie środki zebrane z jego sprzedaży miały trafić na rehabilitacje Chi Chenga.

Dołączamy się do wypowiedzi wielu osób związanych z zespołem oraz zajmujących się zbieraniem funduszy na leczenie Chi Chenga. Jeśli pobraliście Entertain Me: A Film About Deftones z sieci, przekażcie datek na leczenie Chi, poprzez OneLoveForChi. Oglądając oraz udostępniając dalej ten plik, tak naprawdę zabieramy pieniądze Chenga. Postarajcie się i przekażcie ile możecie.

Redakcja Deftones Polska

Podziel się!

Leave A Response »