Rocznicowe koszulki już w sprzedaży!

Kuba Radkiewicz 6 maja 2013 0
Rocznicowe koszulki już w sprzedaży!

W 1988 roku, w Sacramento trzech przyjaciół z liceum postanowiło założyć zespół. Byli to Chino Moreno, Abe Cunningham i Stephen Carpenter. Wkrótce dołączył do nich także Chi Cheng. W tym roku mija 25 lat od tego wydarzenia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne, rocznicowe  koszulki, które już od dziś możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony. Zamówienia przyjmujemy do 19 maja. Poniżej wszystkie szczegóły.

 

Do wyboru dajemy Wam 9 koszulek. Warto przypomnieć, że projekty zostały przygotowane przez fanów zespołu – Martę, Justynę, Mikołaja, Morto i Miqusa .

Cena koszulki to 45 zł. Można także zamówić wersję z imieniem/nickiem – 10 znaków (dodatkowo 10 zł) i z napisem deftones.pl (dodatkowo 10 zł). Obydwa napisy znajdują się na karku. Koszt wysyłki to 10 zł.

Aby zamówić koszulkę należy wysłać maila na adres qbar85@gmail.com w tytule wpisując „Rocznicowa koszulka”, a w treści numer projektu, rozmiar i swoje dane do wysyłki. Jeśli zdecydujecie się na którąś z dodatkowych opcji (imię / deftones.pl) prosimy abyście uwzględnili to w zamówieniu pisząc np. Projekt: 1, Rozmiar: L + Imię: Michał + deftones.pl.  W odpowiedzi dostaniecie maila z numerem zamówienia i z danymi do przelewu (numer zamówienia należy wpisać w tytule przelewu).

Nadruki będą wykonywane na koszulkach firmy Upperdeck. Poniżej tabele z dokładnymi rozmiarami.

 

Wersja damska:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli macie jakieś pytania prosimy o kontakt na GG: 5393800 lub facebook.com/kuba.radkiewicz

Zachęcamy do zakupu, a jeśli nie wiecie który projekt wybrać możecie zamówić kilka koszulek :)

 

Podziel się!

Leave A Response »