Wesprzyj nas!

Mariusz Jasiński 28 marca 2011 0

Dziś nieco inna tematyka – niezwiązana z Deftonesami. Długo podchodziłem do tego zagadnienia, nie wiedząc jak zacząć. Serwis od początku swojego istnienia był opłacany z prywatnych środków całej Redakcji. Największym i jedynym kosztem są serwery oraz przedłużanie domen. Z roku na rok dochodzi coraz więcej opłat za to, za tamto i za masę usług oczywiście już nie związanych z serwisem.

Serwis Deftones.pl dalej będzie się rozwijał i będzie finansowany ze środków własnych, gdyż jest to naszą pasją, zaangażowaniem i naprawdę wielką frajdą i odpowiedzialnością. Jesteśmy tu dla Was, dla Deftones ale i dla nas samych.

Od dziś każdy będzie miał możliwość wsparcia serwisu. Wszyscy, którzy posiadają konto PayPal mogą dokonać dofinansowania naszej działalności (a dla tych którzy nie mają konta mogą założyć tutaj).

Oczywiście od nikogo nie wymagamy żadnych pieniędzy. To jest tylko i wyłącznie Wasza wspaniała wola i chęć. Również nie narzucamy wielkości wpłaty. To zawsze będzie zależało od budżetu Waszego. Na przykład jak nie wyszedł Wam wypad na piwo bo runął deszcz, to „piątaka” możecie nam podesłać :P

Na co będą szły składki? Na pewno na funkcjonowanie serwisu – serwer, domena. Wszelkie nadwyżki będziemy inwestować w reklamę oraz różnego rodzaju akcje, konkursy :)

Wsparłem Was – co z tego będę miał? Jedyne co możemy ofiarować to wdzięczność – na tym polegają darowizny. Jeśli to wypali i ktoś tam coś nam wyśle to na pewno stworzymy stronę/tablicę z podziękowaniem dla konkretnej osoby z wyszczególnieniem ile przekazała (wszak szanujemy prywatność i ta osoba może pozostać w pełni anonimowa). Poza tym taka osoba dostanie specjalną rangę na forum VIP/Donator. Dodatkowe atrakcje możliwe w trakcie :)

Przycisk przekazania darowizy widzicie na samym dole bocznego panelu.

Także to chyba na tyle jeśli chodzi o tą sprawę. Zachęcam do przekazywania darowizn dla Deftones.pl! :)

 

Podziel się!

Leave A Response »