Muzyka w kasynie stacjonarnym

Specjalne okoliczności i okazje wymagają specjalnych przygotowań. Na imprezach takich jak wesela nie puścimy gościom playlisty z hardkorowym metalem, DJ w klubie nie zapoda muzyki klasycznej. Tak samo sprawa wygląda w kasynie stacjonarnym. Jaki rodzaj muzyki najbardziej pasuje do takiego otoczenia?

Subtelność

Szanujące się salony są zazwyczaj miejscem spotkań szanujących się dam oraz dżentelmenów. Szykownie ubrani Panowie oraz odziane w drogie kreacje Panie potrzebują zatem nie tylko dobrze bawić się przy stole i lampce drogiego szampana. Wszystkiemu wtórować powinna odpowiednia melodia.

Oczywiście pamiętać należy, aby muzyka puszczana w lokalu nie zakłócała spokoju uczestników zabawy. Ma być ona tylko i wyłącznie subtelnym dodatkiem do tego, co najważniejsze. Pogawędek przy grze w Pokera i Blackjacka nie można zakłócić puszczając nieodpowiednie lub zbyt głośne brzmienie.

Jaka muzyka pasuje zatem najlepiej do lokalu, w którym pieniądze zostawiają różnego rodzaju osobistości? Przede wszystkim lekkie brzmienie pianina oraz muzyka klasyczna. Dobrze mogą również sprawdzić się spokojniejsze odmiany jazzu – melodia płynąca z saksofonu może wzmocnić doznania graczy. Muzyka nie powinna jednak rzucać się w oczy (a raczej uszy), a być – jak wspomnieliśmy – jedynie ciekawym dodatkiem, dającym poczucie komfortu.

Melodia nie nada się wszędzie

Oczywiście istnieje również inna bardzo ważna kwestia, a mianowicie rozstawienie głośników w lokalu. Przy stołach z Pokerem i ruletką miła dla uszu melodia może tylko i wyłącznie pomóc. Jeśli nie zagłusza ona rozmów oraz nie przeszkadza w czerpaniu rozrywki z gry jest ona jak najbardziej wskazana. Podobnie jeżeli rozgrywamy akurat partię Blackjacka przeciwko kasynowemu krupierowi. Inaczej sytuacja ma się podczas innych rodzajów zabawy.

Mowa oczywiście automatach do gier. Nowoczesny maszyny typu jednoręki bandyta to bardzo popularny sposób na rozrywkę w kasynie zarówno stacjonarnym, jak i internetowym. Co musimy wiedzieć o tej formie zabawy, to fakt, iż jest niesamowicie wciągająca. Dlaczego?

Obecne na rynku automaty do gier angażują różne zmysły. To nie tylko kolorowe ekrany, które zachęcają do gry. To często maszyny interaktywne na wielu różnych płaszczyznach. Jedną z bardzo ważnych części takich gier jest oprawa audio-wizualna. A to sprawia, że gra nie może być zagłuszana przez inne źródło dźwięku. W pobliżu automatów w ogóle nie powinniśmy instalować głośników, z których miałaby być nadawana muzyka. Mieszanie się melodii oraz dźwięków wydawanych przez maszynę może skutecznie zniechęcić dużą dozę graczy od gry na automatach.

Dodaj komentarz